Bloodborne okiem amatora

Dorczenzo opisuje swoje pierwsze wrażenia z Bloodborne, najnowszej gry studia From Software. Ekskluzywnej dla platformy PlayStation 4.

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Oprócz artykułów i materiałów wideo zajmuje się również korektą oraz sprawami forum. Prywatnie ceni sobie dobre kino, interesuje go ogólnie pojęta reklama, uczęszcza na studia informatyczne i myśli nad rozwojem w kierunku growym.

 • BarHanSolo

  tak trzymaj!

 • MichuB

  wyszło coś jak czytanie pamiętnika

  Drogi pamiętniku, dziś zginąłem tylko 56 razy 🙂
  Gra totalnie nie dla mnie, dlatego podziwiam za wytrwałość, ja pewnie rozbiłbym kontroler o ścianę przy pierwszym bossie

  • Jan Dżony Daniecki

   Wydaje Ci się.Ja tak jak Dorian, nigdy nie miałem do czynienia z „Soulsami” i zajarałem się BB po demach i trailerach.Długo się w sumie zastanawiałem czy kupować i teraz nie żałuję. Kara za śmierć moim zdaniem jest żadna i jedyna frustracja jest taka, że musisz czekać przez długie i upierdliwe loadingi (po patchu sporo krótsze, ale Hotline Miami to to nie jest). Jeżeli będziesz miał jakąś okazję, to bierz i się nie zastanawiaj.

   • MichuB

    nie nakłonisz mnie 😉
    kompletnie nie mój gatunek, a już sama świadomość ‚dziwnego’ poziomu trudności dodatkowo nie zachęca, także ani demo czy tam trailer oraz gameplay na yt nie jest w stanie zainteresować mnie tym tytułem

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu