Factorio — Podgląd #093

Factorio to imponujący pokaz myśli inżynierskiej. Gra w której budujemy gigantyczne fabryki automatyzujące proces wydobycia i produkcji przedmiotów. Produkcja robi wrażenie swoją złożonością i skalą, ale z tego samego powodu może okazać się zbyt skomplikowana dla niektórych graczy. W tym dla mnie.

Podgląd to krótka, niezobowiązująca forma wideo serwisu arhn.eu. Jej celem jest przekazanie wstępnych wrażeń zebranych podczas pierwszych godzin styczności z grami. Podglądy nie są recenzjami i często tworzone są równolegle z przechodzeniem gier, a nie po ich ukończeniu, chyba że w materiale zaznaczono inaczej.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.
 • waher

  Factorio jest mnie znane od bardzo wczesnej wersji beta.
  Szczególną uwagę powinno się zwrócić na system modowania. Można wprowadzić do gry swoje obiekty, o swoich własnościach, dźwiękach i animacjach – czyniąc grę bardzo wyjątkową. Są szeregi modyfikacji znacznie usprawniających rozgrywkę, lecz broń boże jej ułatwiających!

  Factorio to nie tylko podajniki i taśmociągi 🙂
  Mamy cały arsenał kontrolerów, funkcji, robotykę, bramki logiczne, zautomatyzowaną kolej, bronie, elektrownie słoneczne, rafinerie, zakłady chemiczne, itd, itp.

  Jest to ciężka gra o dużych możliwościach. Mnie pojęcie wszystkiego zajęło 24h grania.
  Pozdrawiam:
  Waher

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu