Miitomo — Podgląd #098

Nintendo próbuje podbić rynek gier na komórki. I jak zwykle robi to po swojemu zabawną apką społecznościową. Aplikacja dostępna jest na iOS i Androida, ale niestety jeszcze nie na terenie Polski.

Podgląd to krótka, niezobowiązująca forma wideo serwisu arhn.eu. Jej celem jest przekazanie wstępnych wrażeń zebranych podczas pierwszych godzin styczności z grami. Podglądy nie są recenzjami i często tworzone są równolegle z przechodzeniem gier, a nie po ich ukończeniu, chyba że w materiale zaznaczono inaczej.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.
 • Mimin Asmod

  Jak to czyta nazwę użytkownika? 😛 Archon zagłuszył chwilę przed tym jak wypowiadało jego nazwę.

  • Maciej Żbiku Żbik

   Czyta, posiada syntezator mowy

  • Dark_Archon

   Jeśli apka nie czyta prawidłowo imienia można jej ją zapisać fonetycznie. I wtedy będzie czytała zgodne z wzorcem 🙂

 • PixelArtist

  Arhon w łóżku wraz ze swoim mii… moje oczy :D.

 • MartiusR

  Nudne, słabe, paskudne. Po obejrzeniu materiału tyle mam do powiedzenia na temat tej aplikacji. Prywatnie nie znoszę tych mii-ludków („estetyka” ich wykonania po prostu mnie odrzuca).Ale skreślam ją przede wszystkim ze względu na fakt, że nie ma czegoś, co posiada byle tower defense czy inny „slasher” na androidzie – konkretnego (i w dobrych tytułach – satysfakcjonującego) „rdzenia gry”. To bardziej (pseudo)społecznościowa aplikacja obudowana dla niepoznaki znamionami gry. Nie korzystałem osobiście, ale po obejrzeniu materiału – nie zamierzam.

  W sumie to nie spodziewałem się po Nintendo, że dostarczy coś fajnego (i noszącego znamiona grywalności) posiadaczom smartphonów/tabletów – i coś czuję, że tak właśnie będzie również z kolejnymi aplikacjami od nich. A idź ty Nintendo w…

  P.S. Ale plus za wstawkę z UncleMroową 😉

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu