Elex (Pre-Alpha) – Podgląd #107

Trwa Elex World Tour, a Johnny jako najbardziej rozeznany w temacie członek redakcji zajął się sprawą i przygotował dla was zapowiedź w formie Podglądu.

Podgląd to krótka, niezobowiązująca forma wideo serwisu arhn.eu. Jej celem jest przekazanie wstępnych wrażeń zebranych podczas pierwszych godzin styczności z grami. Podglądy nie są recenzjami i często tworzone są równolegle z przechodzeniem gier, a nie po ich ukończeniu, chyba że w materiale zaznaczono inaczej.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się „tym gościem od wszystkiego”. Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

 • Ostry96

  Jeej~ Słyszę Johhnego ^ ^~
  Fajnie się oglądało mimo tego, że nie jestem fanem RPGów :L

 • Srubek

  Mam nadzieję że Johnny będzie częściej użyczał głosu jako lektor w materiałach arhn.eu. Archon może czuć się zagrożony ;). Co do samego materiału to jest on najwyższych lotów (co oczywiście mnie nie dziwi).

  Brawa dla Johnny’ego 🙂

 • Rakieton

  Jednak jak obserwujemy walke, to ciosy mieczem nadal znacznie przesuwaja postac do przodu

  • Johnny

   Nie powiedziałbym, że znacznie. Podczas grania wydawało się to bardzo naturalne, sam bym zrobił lekki krok do przodu machając ciężkim mieczem. W Risenie 3 bohater potrafił jednym ruchem przesunąć się o 5 metrów do przodu. Czuć mocną różnicę.

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu