Doom - Retro

 • YouTube
 • Odtwarzacz arhn.eu (beta)
Problemy z betą? • Pobierz 480p720p1080p

 

W 1993 roku w dystrybucji pojawiła się „Zagłada”, strzelanka firmy id Software, która zrewolucjonizowała spojrzenie na gry pierwszoosobowe. O Doomie opowie dziś nasz specjalny gość.

Parę słów wyjaśnienia...

Od lat moim wielkim marzeniem było powrócić do czasów, gdy w telewizji zobaczyć można było kultowy program „Escape” na Polonii 1. Pamiętam, gdy z wypiekami na twarzy oglądałem każdy kolejny odcinek prowadzony przez pana Tomasza Knapika. Sielanka jednak nie trwała długo, Escape przestało być emitowane, a moja nadzieja na to, że jeszcze kiedyś usłyszę pana Knapika opowiadającego o grach wygasła przez lata oczekiwań.
Często mówi się, że jeśli chce się, żeby coś zostało zrobione… należy to zrobić samemu. I tak też uczyniłem prosząc pana Tomasza o jednorazowy powrót do kultowej roli „Ramireza”. Okazuje się, że on również tęskni do opowiadania o grach i z wielką chęcią zgodził się wziąć udział gościnnie w dzisiejszym odcinku Retro.

Dziękuję w imieniu swoim, całej redakcji arhn.eu oraz dziesiątek tysięcy widzów, którzy każdego tygodnia, podobnie jak ja, wyczekiwali swojego ulubionego programu telewizyjnego.
~Dark Archon

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

 • Drap

  Super recenzja. Pozdrawiam

 • ss2

  Knapik w retro. Nie mam słów:) P.S. w znaczeniu pozytywnym

  • pelek2002

   Mam nadzieję,że będzie tego więcej.

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu