Fallout 4: Pip-Boy Edition – rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej

Dzięki uprzejmości firmy Ceneo.pl rozpakowujemy dla was ekskluzywne wydanie Fallouta 4 w zestawie z pełnowymiarowym Pip-Boyem!

Ceny Fallouta 4 porównacie na Ceneo.pl!

Porównaj ceny Fallouta 4 na Ceneo.pl!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

 • wight

  Szkoda tylko, że Pipboy nie ma wbudowanego modułu BT, który łączyłby się z telefonem tak żeby pokrętła działały na aplikację. Pewnie wtedy koszt produkcji byłby znacznie większy ale z drugiej strony nie przesadzajmy, że kawałek plastikowej obudowy kosztuje ok 300 złotych.

  • redoks

   Niestety, ale ten pib boy to chyba nawet i 200 zeta nie kosztuje. Naprawdę szkoda, że nie dali większego koszyczka na baterie i BT, albo innego NFC, wtedy pib boy na pewno, by zyskał, a najgorsza jest obsługa wymagająca używania ekranu dotykowego, tyle pokręteł ale i tak na dotyk. Serio?

 • jdjdjdjd11

  A co to za aplikacja na telefonie

  • Jendrej

   PipBoy -.-

 • Marcin Paczkowski

  To fajnie TYLKO wygląda. Niestety. Jakość wykonania jest średnia. Pokrętła nie przydają się do niczego. PipBoy bez telefonu nie nadaje się do niczego. Trochę szkoda że nie wbudowano tam ekranu LCD na stałę z jakimś mikrokomputerkiem wielkości pendrive i nie wgrano w niego pipboy software 🙂

 • Krowek

  Kolekcjonerka się ceni to prawda mam nadzieję, że chociaż wpłynie to na jej unikatowość i w przyszłości będzie ja z pierwszym bioshockiem. Za to muszę powiedzieć, że Sony Polska/Cenega trochę polecieli w „kulki” :-). Ja zamówiłem edycję na Xboxa One (0 FPS all the way!), i dostałem osobno steelbook i też normalne pudełko, no i jeszcze kodzik na fallouta 3 (chyba też był w wersji pc). Więc cena wszystkich edycji taka sama, a jednak zawartość nieco „uboższa”.

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu