Gothic …w pigułce – cz. 3

Trzecia część „Pigułki” opowie o długim procesie produkcyjnym Gothic 3 i zawirowaniach, które zaważyły na przyszłości serii.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.
 • Gr3G

  duzo problemow widze bylo z ta gra masakra jednuym slowem

 • Dark Fenix

  Wspomnicie coś o patchu 1.7X (Edycji Rozszerzonej) w kolejnym odcinku?

  • Johnny

   Nie da się opowiedzieć o Zmierzchu Bogów bez wspominaniu Community Patch Team, więc tak, na pewno opowiemy tyle ile trzeba i o ekipie, i o ich patchu.

   • Dark Fenix

    Masz rację, Zmierzch Bogów bez patch’y to mało grywalny jest. Co do Community Patch Team. To ostatnich wersji 1.75.14 do G3 i 2.01 do G3ZB nie wydano pod szyldem Mad Vulture Games?
    http://www.madvulture.de/wp/

 • TrueFalsh Game

  Kiedy następny odcinek???

 • Krzyżu

  oooo kolejny Wasz materiał o G, insta-obejrzenie 🙂
  Zmierzch Bogów jest w ogóle niegrywalny, wygląda jak mod robiony przez 2 osoby

 • Krzyżu

  Szczerze mówiąc, aż dziw bierze, że tę grę w ogóle wydano. Dla mnie ona jest takim 6.5 może 7/10 właśnie. Ja jeszcze gdzieś czytąłem czy oglądałem kiedyś, że ten brak fabuły także wynika z braku czasu i miało być zupełnie inaczej. Niemniej materiał wspaniały i bardzo bym osobiście chciał, żeby pojawił się taki sam o serii Risen

  PS Leipzig to Lipsk

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu