Grand Theft Auto ...w pigułce - cz. 5

W piątym odcinku „GTA …w pigułce” domykamy obszerny temat uniwersum 3D serii. Omawiamy rewolucyjne GTA: San Andreas oraz mobilne odsłony poboczne cyklu: GTA Advance, Liberty City Stories i Vice City Stories.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

 • Patrycjerz

  Widzę, że wreszcie się doczekałem, ale dostrzegłem kilka uchybień. Po pierwsze można usłyszeć drobne problemy z dźwiękiem z gry w pewnych fragmentach materiału. Po drugie (wiem, że gra jest dla dorosłych) mogliście nie pokazywać tak „dosadnie” tych scen erotycznych. Po prostu nie każdy chce coś takiego oglądać. Poza tym wspaniały odcinek 🙂

  • Redoks

   Zwłaszcza jak ogląda się to z ojcem.

 • Shearer

  Jak to od tenisa stołowego?! Teraz będę musiał żyć w niepewności przez szmat czasu! Co będzie dalej?! 🙂

  • jeikobu__

   Pierwszą grą wyprodukowaną na autorskim silniku RAGE był Rockstar Games Presents Table Tennis. Czyli tenis stołowy. 😉 Dopiero potem wyszło GTAIV.

   • Shearer

    Aaaach to tak! Wielkie dzięki!

 • Wojciech Przemysław Wróbel

  16:55 czy tutaj nie powinno być na odwrót ? 😀 (koniec w VC początek w LC ? ):D

  • Dark_Archon

   Nie, bo akcja Vice City ma miejsce prawie 20 lat przed wydarzeniami z Liberty City.
   Vice City, lata 80.
   San Andreas, lata 90.
   GTA 3, lata 00.

 • mk_090

  Bardzo fajny materiał według mnie grand theft auto san andreas jest najlepszą częścią z serii gta

 • Redoks

  Po 10 latach postanowiłem przejść gta sa, a archon robi pigułkę zanim przejdę. Archon I find you.
  Ps. Carl poznał Wooziego w Los Santos.

 • Srubek

  Piąty odcinek „GTA …w pigułce” jest dla mnie szczególny. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt że GTA: SA było grą dla której zakupiłem PlayStation 2 (wcześniejsze części ogrywałem na PC). Była to też pierwsza odsłona którą ukończyłem w 100%. Setki godzin które spędziłem w San Andreas do dziś przywołują uśmiech na mojej twarzy :)…GTA: LCS oraz GTA: VCS to z kolei produkcje które skłoniły mnie do zakupu PSP. Nie żałuję wydanych złotówek – tym bardziej że do dziś często i chętnie wracam do tych gier.

  Po raz piąty chcę podziękować Archonowi oraz Johnny’emu za świetny materiał. Panowie jesteście niesamowici. Oby tak dalej…do przeczytania w komentarzach przy okazji szóstej części „GTA …w pigułce”

 • Cink

  Właśnie gram przez emulator w VCS, a wcześniej skończyłem LCS. Szkoda że tak mało im poświęciliście i nie nagrywaliście rozgrywki właśnie z emulatora, dużo lepiej by to wyglądało.

  Zdziwiła mnie informacja że w GTA Vice City ginie Vic Vance. Tamten gość w ogóle go nie przypomina ani z wyglądu, ani z głosu. I znalazłem to:

  „Niektórzy fani uważają, iż w pierwszej misji GTA: Vice City nie zginął Victor, lecz Pete Vance, nigdy nie ukazany lecz wspomniany w grze. W samym Vice City Lance nigdy nie wymienił imienia zabitego brata, a zmarła postać mówiła innym głosem w Cutscence początkowej (gdyż głosu użyczała jej inna osoba). Jednakowoż Rockstar potwierdziło, że to protagonista Vice City Stories ginie na początku następnej chronologicznie części.”

 • pelek2002

  Grove street home! W tym jednym materiale z GTA:SA było parę easter eggów z GTA:VC,np.w sklepie były pudełka z nią.Czekam na dłuuugi odcinek z GTA IV!

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu