Przegląd serii The Settlers, albo Co poszło nie tak?

Od osadników-rozbitków po królewskie wojska podbijające wrogie ziemie w imię szlachetnego władcy. Kultowi Settlersi przeszli przez ostatnie dwie dekady masę wcieleń. Walczyli nie tylko o rozwój i dominację swoich bezludnych wcześniej wysp, ale także z samymi graczami, którzy nie zawsze zadowoleni byli z kierunku obieranego przez serię.

Archonowy prolog

Ufff, cieszę się niezwykle, że nareszcie udało mi się ukończyć ten materiał. Czułem się jakby wisiała nad nim jakaś gigantyczna klątwa. Pozornie prosty film do przygotowania w kilka wieczorów rozciągnął się w montażu na ponad tydzień, gdy posłuszeństwa odmawiać zaczęło oprogramowanie montażowe, nagrane klipy straciły audio, Windows 10 „przypadkiem” opróżnił mój dysk z 300GB gameplayu z Settlers 2, cztery z gier w ogóle nie chciały odpalić się na moim sprzęcie, a potem na domiar złego wszystko stanęło pod znakiem zapytania, gdy wysiadł mi głos (czego ślady wciąż słychać w ostatecznym produkcie). Montaż robiony przez zwieszki niemal na ślepo, połączony z ledwie wykasłaną narracją, ale taką samą dozą uczucia i miłości do serii. Mind over matter!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.
  • Hipster

    Archona może by ak jakiś materiał z neverwinter nights, lub ogólnie z serii Neverwinter?

  • redoks

    Gdyby nie mikrotranzakcje i czas który trzeba przeczekać to settlers online mogłoby być nawet ciekawą gierką.

  • W filmie nie powiedziałeś ani słowa o The Settlers: Narodziny Kultur, która od czasów czwórki jako jedyna przypomina stare schematy 🙂 http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12130

  • Mateusz Kiżuk

    Mega

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu