Soulless - recenzja gry na Commodore 64

 • YouTube
 • Odtwarzacz arhn.eu (beta)
Problemy z betą? • Pobierz 480p720p1080p

 

Soulless to wydana w 2012 roku platformowa gra na Commodore 64. Dostępna jest zarówno w formie produktu na kasecie/dyskietce/kartridżu, który można nabyć, jak również darmowego romu do emulatora. Dla każdego coś miłego!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.
 • LukegaX

  świetna recenzja i cieszę się że są jeszcze producenci gier retro które mają swoisty klimat, pomimo że głównym trendem jest robienie coraz to bardziej realistycznych wizualnie gier.

 • qpsztal

  Recka bardzo mi się spodobała – więcej proszę. Nie przypuszczałem że ktoś jeszcze robi tak konkretne gry na tą platformę, bo prędzej spodziewał bym się jakiegoś tysięcznego klona ponga albo mario. Osobiście ta gra bardzo kojarzy mi sie z montezuma’s revange.

 • Link

  Moar Commodore 64 plox! Świetna recka i bardzo dobra gra. W ogóle nie przypomina mi stylu znanego z komadorka, tytuł wygląda o wiele lepiej, odwołuję się do Cauldrona II, który był grą świetną, aczkolwiek bardzo ograniczoną. Podobnie ma się sprawa z samym Archon: The Light And The Dark. Bardzo fajna ciekawostka ta recenzja, gdyby nie arhn.eu nigdy bym się nie dowiedział, że dziś „robi” się gry na Commodore. Z tego co widzę, pochodzę z tego samego okresu co Archon, bo przygodę z tą enigmatyczną maszynką również zacząłem w bardzo młodym wieku, pamiętam jak zawsze prosiłem tatę, by wgrał mi grę. Pamiętam też progress, jak nauczyłem się komend, dorwałem książkę i po pisaniu komend przez 3 godziny wyskoczyła mi na ekranie rozpikselizowana piłka <3 czy też "strzały" z karabinu – 10 GOTO 20, 20 GOTO ON 30…
  Z nostalgią też wspominam mój pierwszy kontakt z Dizzim na C64, gdzie w ogóle nie rozumiałem o co chodzi w tej grze i molestowałem starszego kuzyna, by do mnie przychodził i grał, bym mógł zobaczyć jak i gdzie używa wszystkich zebranych przedmiotów 😉
  P.S. Ale ja jestem stary :okay:

 • SirXan

  Polecam ta gra, bo ma świetny grywalność, a jakże ma klimat. 🙂 Cieszę się, że Draconus nie jest ostatni tego typu.

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu