Worms: Przegląd klasycznych odsłon serii

Nadchodzi Totalne Zarobaczenie! Długo to trwało, ale nareszcie skompilowałem przegląd „klasycznych” odsłon serii Worms od pierwszego wydania po Worms World Party i Worms Pinball. Jeśli materiał spotka się z zainteresowaniem, może w sequelu rzucimy okiem na trójwymiarowe części.

Errata: W materiale błędnie wspominamy o „Amigach AMA”, chodziło oczywiście o Amigi z czipsetem AGA. Odpowiedzialne osoby zostały ostrzelane z bazuk.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

  • Cris

    Fajne 🙂 tyle lat w WWP gralem i nawet nie wiedzialem, ze tam jest edytor misji

  • Loozak

    Dark Archon, wybacz, ale na prawdę nie wiem gdzie mogę do Ciebie napisać, a nie mogę nigdzie znaleźć Spolszczenia do Pokemon Black and White, a wiem, że prowadziłeś taki projekt, a następnie go zawiesiłeś. Skończyłeś to może? Jeśli nie, to czy wiesz, czy takowe spolszczenie istnieje? I skąd można je pobrać? Pozdrawiam, Loozak 🙂

  • MartiusR

    Dziwne, ja pamiętam, że swego czasu (również w polskiej prasie recenzenci lubili wspominać tę kwestię, co wykracza już poza „reklamowy przekaz”) strasznie trąbiono o tym Worms World Party zwłaszcza ze względu na rozgrywkę sieciową – czyli to był pic, bo cały ten „ficzer” był obecny w Armageddonie? To skąd w ogóle ten cały „sieciowy” raban wokół Worms World Party?

Lost Password

Zaloguj się na arhn.eu