Podziel się tym postem

Charytatywnie

Extra Life 2010

Tegoroczny maraton został zakończony! Kliknij tutaj, by przejść do podsumowania tegorocznego wydarzenia!

Rozpoczynamy:
16 Października 2010
Godzina 9:00

O Extra LifePrzekaż Dotacjęwykop.pl
Kontynuują…c tradycję zeszłego roku, także i w tym bierzemy udział w Extra Life – dwudziestoczterogodzinnym maratonie charytatywnym podczas którego nieprzerwanie mierzyć się będziemy z grami wideo. Dzięki temu niezwykłemu przedsięwzięciu zapoczą…tkowanemu w 2008 roku gracze z całego świata zebrali już $302 tysią…ce dolarów, a w tym roku mamy zamiar tę kwotę podwoią‡! Dlatego też 16 Października 2010 po raz kolejny poprosimy o wasze dotacje! 100% zebranych przez nas w tym roku pieniędzy trafi bezpośrednio do Szpitala Dziecięcego Royal Hospital for Sick Children w Edynburgu.

Dodatkowo, przez cały czas trwania maratonu będzie nas można oglą…dać na żywo w internecie na tej właśnie stronie!

FAQ

Na temat samego przedsięwzięcia Extra Life przeczytać możecie na oficjalnej stronie maratonu, klikają…c tu (link otworzy się w nowym oknie).

O co tutaj chodzi?
Ja (Dark Archon) i grupka znajomych od 2009 roku bierzemy udział w charytatywnym maratonie Extra Life. W 2010 naszym celem jest zebranie funduszy dla Szpitala Dziecięcego Royal Hospital for Sick Children w Edynburgu. Robimy to też w dość niecodzienny sposób. Otóż Extra Life to dwudziestoczterogodzinny maraton gier wideo. Szukamy też sponsorów, którzy skłonni byliby zasponsorować nas $1 (lub 50p) za każdą… godzinę grania, czyli w sumie $24 (ÂŁ12) za całodobowy maraton. Oczywiście przyjmujemy też dotacje na dowolną… kwotę, a 100% uzyskanych w ten sposób środków przekazane zostanie szpitalowi. W roku ubiegłym nasz zespół zebrał ponad 900zł, a łą…czna kwota zebrana przez wszystkich uczestników happeningu na całym świecie wyniosła ponad 580 tysięcy złotych! W tym roku chcemy pobić zeszłoroczny rekord!

Dlaczego mam dawać pienią…dze WAM, żebyście pykali sobie na konsolkach?
Wszystkie dotacje przekazywane są… bezpośrednio szpitalowi. My nie zobaczymy z tego ani grosza. Sam pomysł maratonu ma na celu tylko zwrócenie uwagi. Uważamy, że w dobrej sprawie cel uświęca środki. Jeśli nam nie ufasz, w porzą…dku! Zamiast tego, możesz dołą…czyć do nas i sam wzią…ć udział w takim maratonie! Wystarczy, że zarejestrujesz się pod adresem extralife.sarcasticgamer.com i 16 października weźmiesz udział w 24-godzinnym maratonie. Rejestrują…c się pod powyższym adresem otrzymasz link do specjalnej strony, która pozwoli ci przyjmować dotacje za pomocą… internetu.

A co ja będę z tego miał?/Co macie z tego wy?
Satysfakcję. I nic więcej. Nie dostaniemy za to ani grosza, ba sami wpłacamy na ten szczytny cel własne oszczędności.

Mój portfel świeci pustkami… czy mimo to mogę jakoś pomóc?
Tak! Na kilka sposobów. Przede wszystkim powiedz o nas swoim znajomym! Im więcej ludzi wie o Extra Life, tym więc możemy uzbieraą‡. Możesz też zostać wolontariuszem Extra Life rejestrują…c się na extralife.sarcasticgamer.com i zbierają…c fundusze wśród swoich znajomych, a następnie grają…c swój własny maraton 16 Października. A jeśli uważasz, że to zbyt wiele ciężkiej pracy… po prostu zagraj z nami! Przez 24 godziny dostępni będziemy na Playstation Network, XBox Live, Wii i Steamie.

Ską…d mogę wiedzieą‡, że naprawdę gracie 24-godziny?
Możesz nas zobaczyć tu, na tej stronie! W dniu imprezy pojawi się tu transmisja video na żywo z naszego maratonu. Oprócz tego w załą…czonym oknie chata będzie można też z nami pogadać i umówić się “na granie” 🙂

Więc… kiedy się to odbywa?
24-godzinny Maraton Extra Life rozpoczyna się 16 Października 2010 o 8 rano twojego lokalnego czasu. Dla nas, w arhn.eu, będzie to 9:00 czasu warszawskiego. Wtedy też rozpoczniemy naszą… transmisję na żywo.

Nasz Sprzęt

Podobnie jak w roku poprzednim szaleć będziemy na konsolach (od Atari 2600 do Playstation 3, XBox 360 i Wii), PC-tach oraz konsolach kieszonkowych. W planach mamy też rozegrać charytatywnego drafta Magic: The Gathering (japoń„ska edycja Betrayers of Kamigawa — dla tych, którzy się interesują…), a zebrane podczas niego pienią…dze dorzucone zostaną… do puli naszej zbiórki.

W planach mamy też poza tym: Całozespołowe Endless Setlist w Lego: Rock Band (i być może Green Day: Rock Band) (PS3) oraz mikroturniej w Magic: The Gathering: Duels of the Planeswalkers na PC/360. Zapraszamy też na tą… stronę w dniu wydarzenia, gdzie na czacie będzie można na żywo umówić się z nami “na granie”, zarówno na komputerach jak i konsolach!

Oficjalna Strona Happeningu:
extralife.sarcasticgamer.com

…Jeśli nie chcesz czekać do rozpoczęcia imprezy, możesz przesłać nam swoją… dotację już teraz! Wystarczy tylko skorzystać z poniższego linka:
WŁAŚšNIE TEGO TUTAJ!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.