Funstation 3 – Recenzja

Famiklony / Recenzja
Jeśli masz przynajmniej "naście" lat, na pewno pamiętasz kultowego Pegasusa, chinśką podróbkę japońskiego Famicoma/NESa. W XXI wieku nadal natknąć możemy się na naszego starego przyjaciela, tym razem jednak do naśladowania wybrał on sobie ambitniejszy cel... Panie i panowie, Mambo No 5 Funstation 3!
Strona główna » Famiklony » Funstation 3 – Recenzja

Share This Post

Jeśli masz przynajmniej „naście” lat, na pewno pamiętasz kultowego Pegasusa, chinśką podróbkę japońskiego Famicoma/NESa. W XXI wieku nadal natknąć możemy się na naszego starego przyjaciela, tym razem jednak do naśladowania wybrał on sobie ambitniejszy cel… Panie i panowie, Mambo No 5 Funstation 3!

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Avatar

  TARG W ZABRZU 😛 pzdr

  Reply
 2. Avatar

  Nigdy w życiu nie słyszałem gorszej recenzji… nie ważne, że miała być z jajem – Ciebie po prostu nie da się słuchać. Głos przed mutacją, powolne mówienie i jakieś dziwne onomatopeje… Człowieku, zlituj się! I te teksty… matko bosko!

  Reply
  • Dark Archon

   Haters gonna hate!

   Reply
  • Avatar

   to fakt, recenzja brzmi w tak irytujący, udawany sposób, że aż przykro słuchać. Humoru zero, a udawane emocje i pseudo śmieszne efekty powodują „bul” w zębach i „nadzieije”, że nie będzie to małe paskudztwo kontynuowane…

   Reply
 3. Avatar

  Cool info! I have been previously hunting for something such as this for a time now. Thank you!

  Reply
 4. Avatar

  Wiecie, że istnieje Funstation 4 ? Widziałem na Allegro.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>