Deus Ex: Human Revolution rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej

Rozpakowania
Powitajcie gorąco Grema w jego pierwszym materiale dla www.arhn.eu! Dziś rozpakowuje jedną z ciekawszych pozycji tego roku - Deus Ex: Human Revolution w wersji kolekcjonerskiej dla konsoli XBox 360.

Share This Post

Powitajcie gorąco Grema w jego pierwszym materiale dla www.arhn.eu!

Dziś rozpakowuje jedną z ciekawszych pozycji tego roku – Deus Ex: Human Revolution w wersji kolekcjonerskiej dla konsoli XBox 360.

Mimo że oskarża się go o nienawidzenie dosłownie wszystkiego, jakimś cudem udało mu się przez większość życia wytrwać w roli oddanego gracza. Najlepiej opisuje go maksyma “surowy, ale sprawiedliwy”. Nie przepada za nostalgią. Czasami czepia się szczegółów, ale ten typ tak ma. Prócz grania fascynuje go również fotografia. I jeszcze więcej grania. oraz poszerzenie kolekcji gier, których i tak nigdy nie ukończy. Incydentalnie, Sturgeon miał rację – 90% wszystkiego nie nadaje się do absolutnie niczego.

3 komentarze

 1. Figurka wymiata ^^

  Reply
 2. figurka, czy raczej to, co sie jej przytrafilo? 😀

  Reply
  • A tam, augmenta z kleju zapodac i jak nowe 😉

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>