Share This Post

Giveawaye / Konkursy

Gears of War 3 – Konkurs Plastyczny

Na waszą prośbę przedłużamy konkurs o tydzień! Prace przyjmować będziemy do 30 Września!

Dzięki uprzejmości Grema możemy rozdać wam nowiusieńką kopię Gears of War 3! Wystarczy tylko wziąć udział w naszym konkursie! A już za kilka dni w naszym serwisie rozpakowanie Gearsowej kolekcjonerskiej edycji konsoli XBox 360 oraz edycji Epic Gears of War 3.

Obejrzyj Wideo

Szczegóły Konkursu

Stwórz swoje własne dzieło – obrazek, figurkę, zdjęcie inspirowane Gears of War i oznaczone nazwą naszej strony (byśmy mieli pewność, że naprawdę jesteś jego autorem) i wyślij je nam na nasz konkursowy e-mail: [email protected] . Prace przyjmować będziemy do Piątku, 23 Września 201130 Września 2011, po czym spośród wszystkich otrzymanych wybierzemy jedną, której autor otrzyma świeżutką kopię Gears of War 3. Na naszej stronie pojawi się również opcjonalna galeria najciekawszych prac – jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, ale nie chcesz żeby twoja praca trafiła na nasz serwis – napomnij o tym w swoim konkursowym e-mailu!

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich!
Powodzenia!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. w zwiazku z pojawiajacymi sie prosbami, czas na nadyslanie prac konkursowych zostal wydluzony o tydzien – do 30 wrzesnia. w dalszym ciagu macie szanse 🙂

Comments are now closed for this post.