Playstation Vita: Little Deviants – Eurogamer Expo Gameplay

Eurogamer Expo / Przed Premierą
W tym wideo, opanować próbowałem świat "Małych Dewiantów", jednego ze startowych tytułów na konsolkę Sony. Jak na kolekcję "minigierek", ta okazała się wyjątkowo przyjemna. By empiryczniej doświadczyć naszego pierwszego* kontaktu z Vitą, zapraszamy do obejrzenia naszego gameplayu z komentarzem (w języku angielskim) uroczej pani hostessy.

Share This Post

Playstation Vita pojawi się na sklepowych półkach dopiero w 2012 roku, ale to nie powstrzymało nas przed przetestowaniem go jeszcze przed premierą.

W tym wideo, opanować próbowałem świat „Małych Dewiantów”, jednego ze startowych tytułów na konsolkę Sony. Jak na kolekcję „minigierek”, ta okazała się wyjątkowo przyjemna. By empiryczniej doświadczyć naszego pierwszego* kontaktu z Vitą, zapraszamy do obejrzenia naszego gameplayu z komentarzem (w języku angielskim) uroczej pani hostessy.
Playstation Vita will not make its way to the store shelves until 2012, but it didn’t stop us from trying it early!

In this video, we’re trying to master the bizarre world of „Little Deviants”, one of the launch window titles for the new Sony console. And surprisingly, for a mini-game collection, it ended up being really fun! To experience our coverage more empirically, check out the gameplay below, complete with a feature walk through by an amiable hostess.

*Technicznie drugiego, ale według zasady „pics or it didn’t happen” przyjmijmy, że teskstowej relacji z Gamescomu nie było 🙂

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące Vity, to jest to idealna okazja, żeby je zadać. Z przyjemnością rozwijemy wasze wątpliwości dotyczące konsolki!

This is the perfect opportunity so if you have any questions about the Vita – ask away!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.