Podziel się tym postem

Gadżety / Recenzja / Stare Dobre Czasy

Tamagotchi: Recenzja

Tamagotchi! Pamiętacie je? Te wirtualne zwierzątka wypuszczone przez Bandai w 1996 roku były zabawką definiującą lata 90. Każdy je miał, a kto nie miał chciał je mieć. Nic dziwnego. Tamagotchi wciąż uważane są za jedne z najbardziej rozpoznawalnych zabawek.

Już wkrótce pojawi się też część druga, gdzie rzucimy okiem na tanie, chińskie podróbki Tamagotchi!

[arhnvid youtube=”B5Z8du74I1c”]

“Wewnątrz plastikowej, jajopodobnej skorupy, na małym monochromatycznym ekranie LCD mieszka nasze własne “wirtualne zwierzątko” i tak jak prawdziwe zwierzę potrzebuje naszej uwagi. Za pomocą wbudowanego głośniczka powiadomi cię o swoich potrzebach, które zaspokoimy z pomocą zestawu guzików.

Pomysł ten okazał się genialny. Dzieciaki je pokochały, bo były “jak zwierzątka”… no… prawie… miały ekran, przyciski i można je było nosić w kieszeni… wiecie, jak konsolę, tylko że dużo mniejszą! Rodzice za to pokochali Tamagotchi, bo te uczyły wszystkich ważnych lekcji o odpowiedzialności bez niewygodnego smrodu, hałasu, futra i wymiotujących na dywan psów.”
[minigaleria id=”18″]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.