Podziel się tym postem

Z przymrużeniem oka

Xbox

Oryginalny Xbox Microsoftu wypuszczony w 2001 roku (2002 w Europie) to jedno z najważniejszych, choć nie największych, niepowodzeń poprzedniej dekady. Gdyby nie ten niezwykle ważny system, dziś nasze konsole nie łączyłyby się z siecią, a punkty liczylibyśmy na liczydłach. Z tym ostatnim może przesadzam, co nie zmienia faktu, że Xbox był branży konsolowej niezwykle potrzebny i zmusił konkurencję do ewolucji, a co najważniejsze, był przodkiem jednej z najpopularniejszych konsol w historii: Xboksa 360.

Dziś zajmiemy się nią w naszym powracającym cyklu “Time Warp” w którym z perspektywy czasu spoglądamy na dostępne ongiś gadżety.

[arhnvid youtube=”Yikt9b7z3JE”]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Dark Archon

  Go go klocek power

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Rywalizacja… 6 generacja ją rozpoczęła.

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  Kto pozwolił wam ukryć ten materiał na YouTubie? Nie powinniście tego robić.

  Odpowiedź
  • Dark Archon

   Ten materiał nie jest ukryty. Jednak po wpisaniu go na YT faktycznie nie wyskoczy. Jest niepubliczny, co oznacza że jeśli znajdziesz link do tego materiału to go uruchomisz. Mądre zabezpieczenie prawda? 😛

   Odpowiedź
   • Dark Archon

    Nie. Nie jest mądre, tak samo jak ty. A film JEST ukryty, bo go nie widać na YT.

    Odpowiedź
 4. Dark Archon

  #OryginalnyXboxByłInnowacyjny

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>