Podziel się tym postem

Zagrajmy w...

Dungeon Keeper 2 – Zagrajmy w

Dungeon Keeper 2

Kolejny eksperyment! Tym razem spróbujemy Let’s Playować, ponieważ zasugerowaliście, żebyśmy spróbowali w coś “z wami” zagrać!

Moim ulubionym tytułem jest Dungeon Keeper 2, więc był to dla mnie oczywisty wybór, a w dodatku jest to tytuł o którym prawdopodobnie nie słyszeli młodociani gracze!

Jeśli pomysł się przyjmie, z przyjemnością pogramy dla was częściej, dlatego prosimy też was o komentarze, opinie, sugestie i propozycje!

Edit: Seria została zakończona, a strona zawiera teraz wszystkie materiały.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

 1. Dark Archon

  przejdzmy calego dungeon keepera:D

  Odpowiedź
 2. Dark Archon

  Fajna sprawa Panowie 🙂 let’s play to dobra inicjatywa !

  Odpowiedź
 3. Dark Archon

  @swavic: szukasz Baala?

  Odpowiedź
 4. Dark Archon

  W sumie moze być ciekawe, powiem tak, nie zaglądam na inne strony o grach niż arhn i GOL (który niestety jest dla mnie zbyt komercyjny) a jest wiele gier, w które chciałbym zagrać, a wiem, że i tak tego nie zrobię… taki let’s play jest dla mnie rozwiązaniem by zapoznać się z jakimś tytułem

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>