[KONKURS] The Legend of Zelda Skyward Sword – Limited Edition Pack Unboxing

Konkursy / Rozpakowania
Z okazji premiery The Legend of Zelda Skyward Sword przestawiamy wam, wyjątkowo, wspólne, unboxing Limitowanej Edycji kolekcjonerskiej tego właśnie tytułu!

Share This Post

Z okazji premiery The Legend of Zelda Skyward Sword przestawiamy wam, wyjątkowo, wspólne, unboxing Limitowanej Edycji kolekcjonerskiej tego właśnie tytułu!

W skład zestawu wchodzi:

 • gra
 • 45-minutowy album „The Legend of Zelda 25th Anniversary Symphony”
 • złoty Wii Remote Plus

KONKURS!
Chcemy wam oddać naszą kopię Legend of Zelda Skyward Sword z okazji 100 000 obejrzeń naszych materiałów! Jak ją zdobyć? Wystarczy zostawić komentarz z pytaniem do nas, które moglibyśmy wykorzystać w ramach przyszłego segmentu „Q&A”. Na jaki temat? W miarę dowolny! Gry, technologia, strona, my sami, filozofia, czary mary. Chętnie porozmawiamy na każdy interesujący nas — i was temat!

Zwycięzce wybierzemy za tydzień (25/11/2011).

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

14 komentarzy

 1. Kiedy zaczniecie zarabiać na swojej stronie? 😉

 2. Czy na waszej stronie będzie katalog gier na najnowsze konsole?

 3. Którą konsole uważanie za najlepszą w historii?

 4. Czy wierzycie w zjawiska, których nie można pojąć umysłem racjonalnym?

 5. skad sie wziela pasja na gry a nie np.zbieranie znaczkow czy tez sklejanie samolocikow?

 6. Które gry chcielibyście aby były połączone, a ich bohaterowie współpracowali razem oraz jak wyobrażacie sobie taką grę? Przykładowo, mi marzy się wrzucenie najpopularniejszych obecnie bohaterów gier np. Ezio, Drake (nie mam tu na myśli tego rapera ;), Marcus – wszyscy wrzuceni do świata Mario, który poprosił ich o pomoc w pokonaniu Bowsera i nasyłanych przez niego hord przeciwników. Oczywiście każdy bohater wykonywał by zadania na swój, unikalny sposób.

 7. Jaki jest najrzadszy biały growy kruk jakim dysponujecie w swojej kolekcji?

  • Jeszcze jedno pytanie, nie tyle konkursowe co nim zainspirowane. Często mówi się, że największe hity na poszczególne platformy to system sellery. Czy jest taka jedna gra dla której kupiliście sprzęt aby móc w nią pograć? Jeśli nie, to czy wyobrażacie sobie taką grę i jak musiałaby ona wyglądać?

 8. Czy kolekcjonowanie gier traktujecie jako hobby, pasję a może zamiłowanie

 9. Jakie nowe technologie mogą zostać wprowadzone w kolejnych Zeldach ?

 10. Mam kilka nurtujących do was pytań, które nie pozwalają mi zasnąć. Przed ich zadaniem skomentuje garść zgłoszonych do konkursu komentarzy 😉 Owszem wiem, że od oceny jesteście wy lecz nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem jakie to one trzymają zaskakujący poziom. Przykładem totalnego lenistwa i braku jakiekolwiek twórczości okazał się następujący komentarz: „Którą konsole uważanie za najlepszą w historii?”. Okaryno! Czy naprawdę gracze są osobnikami o tak niskim ilorazie inteligencji, którzy myślą ze jak skrobną jedno z do bólu oklepanych pytań i w dodatku z błędem uda im się wygrać? Apeluje wiec o więcej kreatywności. Lecimy dalej: „Czy na waszej stronie będzie katalog gier na najnowsze konsole?”. O jakim katalogu w ogóle mowa?! Nie zauważyłem żeby strona zajmowała się prowadzeniem jakiegokolwiek katalogu. Ba! Nawet ze starszymi grami. Tym bardziej ze już od dawna istnieją serwisy, które świetnie się z tego wywiązują. A na koniec: „Czy kolekcjonowanie gier traktujecie jako hobby, pasję a może zamiłowanie”. Odpowiedz już padła w pseudo odcinku specjalnym. Jako niby stały bywalec powinieneś z wypiekami na twarzy oglądać nie dawne orędzie Archona i Grema. Uffff wystarczy już tego brzydkiego wytykania palcem. Nie można tak robić 😉 Nastała wiec pora na mnie.
  1. Skąd wziął się pomysł uruchomienia arhn.eu i ujawnienia swojej osoby całemu światu? Dlaczego akurat serwis jest prowadzony w takiej formie? Długo kształtował się w twojej glowie?
  2. Kiedy wideorecenzja cycków + unboxing?
  3. Miedzy wami jest wyczuwalna podejrzana wieź, bliskość… Czy mam się o was martwic?;)

  Pozdrawiam i w chwili kiedy pisze te słowa jest noc, więc dooobraaaanooc 😀

 11. Hmmm.
  Nurtuje mnie pytanie jedno
  I mam nadzieję odpowiedzią traficie w sedno.
  Czy Dark Archon – tutaj guru
  Będzie kiedyś ojcem ciury,
  Który go umocni w duchu
  I podniesie rangę Neko
  Aby ta zdolna ptaszyna
  Mogła wdzięcznie swoje słowa
  Nam podawać, recenzować
  I „our” guru wżdy pomagać?
  Czy ta piękna i nadobna
  Będzie mogła starać się o wirtualne
  Wyniesienie w świętość wszelką
  Abym mógł wszem i wobec
  Wielbić tak miłością wielką?

  Po słowach „będzie mogła” w wersji alpha wierszyka 🙂 było inne zdanie, zdecydowałem jednak, że głupio brzmi i lepiej będzie zamienić je „łagodniejszym” odpowiednikiem. Wierszyk nie jest jakiś tam idealny i wyniosły, po prostu miałem wenę to napisałem. Pozdrawiam. :]

 12. Wiem też że się spóźniłem ale co tam. :]

 13. Zakochany w Waszej recenzji HoMM mam pytanie – czy nie myśleliście o jakiś Arhn.eu turniejach amatorskich? Można wykorzystać HoMM lub MK. Wersje Online lub spotkania.

Comments are now closed for this post.