100 000 wyświetleń – Odcinek Specjalny (?) – Pytania i Odpowiedzi

arhn.eu
100 000 wyświetleń! Grem i Archon pod jednym dachem! Dwóch facetów, jeden kubek! W tej specyficznej publikacji, odpowiadamy na wasze pytania, opowiadamy o przyszłości strony i planujemy przyszłe rozdawajki! W skrócie: dużo gadamy, a jeśli spodoba wam się taka koncepcja, być może w przyszłości pogadamy jeszcze więcej :)

Share This Post

100 000 wyświetleń! Grem i Archon pod jednym dachem! Dwóch facetów, jeden kubek! W tej specyficznej publikacji, odpowiadamy na wasze pytania, opowiadamy o przyszłości strony i planujemy przyszłe rozdawajki! W skrócie: dużo gadamy, a jeśli spodoba wam się taka koncepcja, być może w przyszłości pogadamy jeszcze więcej 🙂

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

 1. Toście poszaleli 🙂 Prawie 40 minut materiału, ale oglądało się miło 🙂 Wypiłam z wami kawę (z orzechówką) i pośmiałam się. Mam nadzieję, że dotrzymacie słowa i będziecie kontynuowali serię pytań i odpowiedzi. Fajny pomysł. Tylko może przyszłe odsłony ciut krótsze i od razu do rzeczy, bez 4 minutowego wstępu? Eee,co ja robię – baba, a na grę wstępną narzeka… 😛 Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam!

  Reply
 2. I znowu padł mój nick – poważnie zacznę czuć się sławny ;d

  Reply
 3. Więcej takich filmów 🙂

  Reply
 4. Grem! Grem! Grem! Damn u, masz rację z tym Skyrim. Gra potrafi być momentami frustrująca i nie jestem pewien, czy seria idzie w dobrym kierunku. Im nowsza część, tym mniej treści i więcej cukierkowej, coraz mniej czytelnej grafiki. Co z tą Betshedą?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>