You Rock Guitar – Cyfrowa Gitara MIDI

Rozpakowania
Rozpakowujemy cyfrową gitarę MIDI "You Rock Guitar". Jest to kolejna alternatywa dla domorosłych muzyków, którzy chcieliby wykorzystać swoją "prawdziwą" gitarę w trybie Pro Rock Band. Jest to też idealne rozwiązanie dla kompozytorów, którzy grając utwór chcieliby, żeby gitara sama spisywała za nas nie tylko dźwięki, ale i w czasie rzeczywistym nuty bądź tabulatury.

Podziel się tym postem

Rozpakowujemy cyfrową gitarę MIDI “You Rock Guitar”. Jest to kolejna alternatywa dla domorosłych muzyków, którzy chcieliby wykorzystać swoją “prawdziwą” gitarę w trybie Pro Rock Band. Jest to też idealne rozwiązanie dla kompozytorów, którzy grając utwór chcieliby, żeby gitara sama spisywała za nas nie tylko dźwięki, ale i w czasie rzeczywistym nuty bądź tabulatury.

You Rock Guitar posiada wbudowany syntezator MIDI i działa na zasadzie znanych nam wszystkim “keyboardów”. Możemy wybrać interesujące nas brzmienie, a nawet nagrywać i odtwarzać z jej pomocą loopy i sample bez konieczności podłączania jej do komputera.

Jest też jedyną znaną mi gitarą nieprodukowaną przez Mad Catz/Fendera, która może być używana w trybie Pro Rock Band 3.

Recenzję gitary zobaczycie już wkrótce, a na razie, rozpakowanie!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.