Mario Kart 7

Recenzja
Mario zasiada za sterami swojego gokarta już po raz siódmy (dziewiąty jeśli liczymy automatówki) i tym razem ma w zanadrzu nowe sztuczki. Czy poprawiony tryb online i system monet do zdobywania ulepszeń wystarczą, by polecić Mario Kart 7? Chcesz wiedzieć? Na co czekasz?! Obejrzyj naszą wideorecenzję, by poznać odpowiedź na to i więcej pytań!

Podziel się tym postem

Mario zasiada za sterami swojego gokarta już po raz siódmy (dziewiąty jeśli liczymy automatówki) i tym razem ma w zanadrzu nowe sztuczki.
Czy poprawiony tryb online i system monet do zdobywania ulepszeń wystarczą, by polecić Mario Kart 7? Chcesz wiedzieć? Na co czekasz?! Obejrzyj naszą wideorecenzję, by poznać odpowiedź na to i więcej pytań!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Może nagrałbyś/nagralibyście coś o Cloud Gaming’u, bo bardzo mnie to interesuje. Wprawdzie był już materiał o Onlive, ale poprosiłbym więcej. PS: Archon – mam cię w znajomych na Onlive;]

    Odpowiedź
  2. Ciekawa recenzja 😀 Teraz wiem, jak wygląda efekt tej siódemki 😉 Pierwszą polską recenzja, którą widzę ;p

    Odpowiedź
  3. dark Archonie czy możesz nagrać jakieś filmiki z wyścigami Wi-Fi np. Worldwide, Regional? Poza tym extra recenzja.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.