Podziel się tym postem

Rozpakowania

AKG Perception 120 USB

“Więcej unboxingów!” – check
“Czym nagrywacie?” – check

[arhnvid youtube=”teytjry3BBQ”]

Mimo że oskarża się go o nienawidzenie dosłownie wszystkiego, jakimś cudem udało mu się przez większość życia wytrwać w roli oddanego gracza. Najlepiej opisuje go maksyma “surowy, ale sprawiedliwy”. Nie przepada za nostalgią. Czasami czepia się szczegółów, ale ten typ tak ma. Prócz grania fascynuje go również fotografia. I jeszcze więcej grania. oraz poszerzenie kolekcji gier, których i tak nigdy nie ukończy. Incydentalnie, Sturgeon miał rację – 90% wszystkiego nie nadaje się do absolutnie niczego.

4 komentarze

 1. grem

  grem jaki Ty masz radiowy wokal:)

  Odpowiedź
 2. grem

  fajny ale ciut drogi

  Odpowiedź
 3. grem

  Hmmm… może kiedyś 😛

  Odpowiedź
 4. grem

  Z shockmountem i popupem to ponad 1K wysło pewnie. Spory wydatek ale warto. Jak ten MIC daje sobie radę z dźwiękami z tła? Stosujesz jakąś pułapkę za mikrofonem bo ten model ma stałą charakterystykę kierunkową?

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz grudnia nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>