Share This Post

Indie

Sonia Okrutna w Indie Gala

Nie zajmujemy się zazwyczaj newsami, ale nazwijmy to „specjalnymi okoliczonościami”.

Kupując najnowszą Indie Galę, czyli jeden z popularnych ostatnio pakietów tanich gier, wesprzeć możecie rodzimych artystów, w tym jednego z naszych freelancerowych redaktorów!

Lepiej jednak niż ja, przedstawi sprawę zapewne on sam, więc wybiorę leniwą drogę cytatu.

Sam tylko zachęcę was, jak zwykle zresztą, do zapoznania się z ofertą Indie Gali i wrzucenia $5 do skarbonki organizatorów.

Otoż w najnowszym Indie Gala obok 7 niezależnych oraz jak najbardziej zależnych gier wideo i trzech albumów z muzyką znajdziecie także pierwszy rozdział-prolog mojego nowego komiksu Sonia Okrutna. Zarówno Sonia, jak i pierwszy, superowy, ponadczasowy Flatout dostępne są dla każdego kto zapłaci 5 dolarów.
Co prawda chcieliśmy puścić cały odcinek mający 30 stron (po tyle planujemy wydawać całość sami), ale ze względu na inne punkty widzenia dogadaliśmy się co do takiej formy (8 stron prologu + okładka i arty). Jeżeli interesuje Was komiks alternatywny, jesteście fanami prac Kentaro Miury, Yasumiego Matsuno, Roberta Howarda lub Karla Wagnera to może to być opowieść dla Ciebie. Oficjalna strona serii znajduje się pod adresem http://soniathecruel.wordpress.com/. Jeżeli zatem planowaliście kupować Indie Gala, to teraz jest najlepszy moment ;).

Płacąc 5$ za Indie Gala w środku znajdzie się Trapped Dead, Greed: Black Border, Future Wars, Flatout, Twin Sector , Grotesque Tactics: Evil Heroes plus Gear Grinder. Muzykę reprezentuje: „Viper EP” i „Remotion Vol.2” by F-777, „Chiptune HEro” by DJ Cutman, „All night Party” by „Electric Children”, zaś dodatkiem jest pierwszy rozdział-prolog komiksu „Sonia The Cruel” by ja & Eses Mole. Ze strony Indie Gala jest to eksperyment mający sprawdzić, czy opłaca się pakować do bundli coś zamiast niektórych niezależnych gier – komiks, książkę, zestaw tapet, krótkometrażową animację, aplikacje. Jeżeli spodoba im się wynik to Sonia będzie wydawana tam dalej, jeżeli nie – nic straconego, mamy wszelkie prawa do marki, a w obu przypadkach komiks będzie wydawany przez nas.

–Piotr Rusewicz

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.