Share This Post

Giveawaye

Giveaway: WoW: Mists of Pandaria Beta

Mamy dla was 50 beta kodów do gry World of Warcraft: Mists of Pandaria. Nie ma żadnych haczyków, ani specjalnych wymagań. Wystarczy zostawić komentarz pod tym postem (wymagane darmowe konto arhn.eu).

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 7 Czerwca 2012, 12:00 GMT. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 50 losowych użytkowników.

Informacje dodatkowe:

  • Tylko jedno zgłoszenie (i kod) na osobę
  • Zwycięzcy zostaną wybrani losowo przy pomocy serwisu random.org
  • Wylosowani użytkownicy otrzymają wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie danych osobowych. Z uwagi na ograniczenia czasowe musimy uzyskać odpowiedź w ciągu 24 godzin od przesłania przez nas informacji dlatego prosimy o częste zaglądanie do skrzynek e-mailowych w okolicach 7-go Czerwca. Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w terminie, nie będziecie mogli odebrać swojego kodu!
  • Wasze dane zostaną przekazane bezpośrednio firmie Blizzard i to ona osobiście zajmie się dostarczeniem wam waszych kodów (do jego użycia wymagane jest oczywiście konto battle.net).

Jeśli chcecie zmaksymalizować swoje szanse, kolejne kody rozdawać będziemy rónież na naszych serwisach partnerskich: aylives.com, http://world-of-warcraft.pl oraz ryjek.net

Powodzenia!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.