Rapgra #1 – „Wyjdź z domu!”

Rapgry
Na dworze robi się coraz cieplej, w domu wysiedzieć nie jest łatwo ale niektórzy w te gorące dni wolą zostać w swoim pokoju. Dorczenzo swoją nową Rapgrą zachęca Was do opuszczenia swoich grot i pooddychania trochę świeżym powietrzem. Temat został nieco podkoloryzowany i absolutnie nie ma na celu nikogo urazić :)

Share This Post

Na dworze robi się coraz cieplej, w domu wysiedzieć nie jest łatwo ale niektórzy w te gorące dni wolą zostać w swoim pokoju. Dorczenzo swoją nową Rapgrą zachęca Was do opuszczenia swoich grot i pooddychania trochę świeżym powietrzem. Temat został nieco podkoloryzowany i absolutnie nie ma na celu nikogo urazić 🙂

Dorczenzo:
A ja chciałbym przeprosić Was za tak długi okres oczekiwania. Musicie zrozumieć, że wyprodukowanie takiego „teledysku” zajmuje trochę czasu i jest uzależnione od kilku osób. Nie mogę obiecać, że kolejna Rapgra pojawi się za tydzień, miesiąc czy dwa. Mogę natomiast obiecać, że zrobię wszystko aby była jak najbardziej dopracowana. Pamiętajcie też, że nie jestem żadnym „raperem”, wszystko to robię dla swojej (i Waszej?) przyjemności. Moje utwory oraz klipy nie są profesjonalne ale staram się być jak najbliżej tego poziomu. Dzięki wszystkim za oglądanie!

Ekipa:

Dorian „Dorczenzo” Loewe – http://www.facebook.com/Dorczenzo
Teksty, wykonanie, zdjęcia, montaż

Piotr „Kaczmuch” Kaczmarczyk – http://soundcloud.com/kaczmuch
Beat, mastering

Olek Maciej – http://olekmaciej.blogspot.com/
Zdjęcia

Maciej Doniec
Pomoc przy zdjęciach

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Za dnia Game Designer w The Farm 51, w nocy zaś szkaradą.

2 komentarze

  1. ciekawie jest słuchać tego w 2021.

  2. @czlowiekjasiolec jest a czemu miało by nie być OwO

Comments are now closed for this post.