Share This Post

Wieści z branży gier

The Humble Indie Bundle V

The Humble Indie Bundle V

Czy którykolwiek z zapalonych graczy nie słyszał jeszcze o nowym Humble Bundle z rzymską piątką w tytule? Jeśli tak to nic nie szkodzi bo arhn.eu spieszy powiadomić Was o tej fascynującej promocji. Humble Bundle to zestaw gier, które dostajemy za wybraną przez nas kwotę. Możemy zapłacić jednego, amerykańskiego centa albo i 9999 (słownie: dziewięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć) dolarów, jak zrobił to Notch. Dodatkowo sami decydujemy o tym, do kogo trafią nasze fundusze. Automatycznie lub manualnie rozdzielamy je pomiędzy deweloperów, fundacje charytatywne i twórców Humble Bundle. Jakie gry dostaniemy w zamian? To zależy od ilości wpłaconych przez nas pieniędzy.

I tak:
– za kwotę poniżej 1$ dostaniemy Superbrothers: Sword & Sworcery EP, LIMBO, Amnesia: The Dark Descent, Psychonauts oraz soundtracki z tych produkcji
– za kwotę powyżej 1$ ale poniżej średniej dostaniemy to samo ale wraz z kluczami dla Steam
– za kwotę powyżej średniej (w tym momencie 8.13$) dostaniemy DODATKOWO grę Bastion oraz soundtrack do niej, a od wczoraj (07.06.12) również Lone Survivor, Braid i Super Meat Boy

Moim (naszym?) zdaniem grzechem jest nie skorzystać z takiej oferty. Polecamy zaopatrzyć się we wszystkie te gry, ponieważ 1$ za każdą z tych produkcji to kolokwialnie mówiąc „śmieszne pieniądze”. UWAGA! Promocja trwa do 13 czerwca. Link do strony.

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Za dnia Game Designer w The Farm 51, w nocy zaś szkaradą.