Share This Post

kolekcjonerki.arhn.eu

Black Ops 2 – dwie edycje kolekcjonerskie

Hardened Edition

Po niezbyt kolekcjonerskim wydaniu Modern Warfare 3 twórcy Call of Duty powracają z dwoma edycjami, które zadowolą wszystkich graczy oczekujących czegoś więcej niż sama płyta z grą.

Hardened Edition

Pierwsza z nich, Hardened Edition zawiera następująco:
– płytę z grą Black Ops 2
– dwustronny, kolekcjonerski Steelbook
– limitowane Challange Coins
– dodatkową, cyfrową zawartość w postaci możliwych do pobrania bonusowych map, w tym Nuketown 2025 w wersjach Multiplayer oraz Zombies
– ekskluzywną broń Camo do wykorzystania w rozgrywce wieloosobowej
– dodatkowe tła Karty Gracza dla trybów Multiplayer oraz Zombies
– dodatki dla awatara: C.L.A.W oraz Zombies (tylko Xbox 360)
– dodatkowe motywy: Multiplayer oraz Zombies (tylko PS3)
– oficjalny soundtrack Call of Duty: Black Ops 2, którego kompozytorem jest Jack Wall (zawierający motyw przewodni autorstwa Trenta Reznora)
– wszystko to w ładnym opakowaniu 😉

Care Package

Edycja Care Package dostanie oczywiście wszystko to, co jej tańsza siostra ale oprócz tego… w pełni sterowalnego Drona. Widocznie po noktowizorach i samochodzikach przyszedł czas na coś z większym rozmachem. W nasze ręce zostanie oddany kontrolowany bezprzewodowo MQ-27 Dragonfire Drone. Dzięki niemu niejeden gracz będzie mógł się poczuć jak w 2025 roku latając swoją nową zabawką nad głowami przyjaciół. Oczywiście jak sama nazwa wskazuje (Care Package), w zestawie nie mogło zabraknąć klimatycznej skrzyni, którą fani kojarzą ze zrzutów w grach serii Call of Duty. Poniżej jeszcze krótki filmik prezentujący omawiany wyżej zestaw:

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Za dnia Game Designer w The Farm 51, w nocy zaś szkaradą.