Poznań Game Arena 2012

Wydarzenia
Dorczenzo spędził cały weekend w Poznaniu, aby wrócić do Was z relacją wideo i galerią pełną zdjęć. Jak wyglądało tegoroczne PGA? Czy "legenda powróciła", jak zapowiadali organizatorzy? Tego dowiecie się z powyższego materiału.

Share This Post

Dorczenzo spędził cały weekend w Poznaniu, aby wrócić do Was z relacją wideo i galerią pełną zdjęć. Jak wyglądało tegoroczne PGA? Czy „legenda powróciła”, jak zapowiadali organizatorzy? Tego dowiecie się z powyższego materiału, a poniżej jeszcze kilka słów od autora:

„Cześć wszystkim!
Przepraszam Was za tyle powtórzeń w filmie i nieskładne niekiedy wypowiedzi. Byłem wykończony po trzech dniach pracy i nieustannym bieganiu z tobołami 😉 Być może nie wszystko wyszło tak jak powinno, ale i tak się cieszę, że mogłem dla Was zrobić TĘ relację 😀 Pozdrawiam również użytkowników craces oraz sergeron – fajnie było Was spotkać i pogadać!”

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Za dnia Game Designer w The Farm 51, w nocy zaś szkaradą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>