System Error Prime – Pokémonowe Legendy

System Error
Dziś zajmiemy się kilkoma "strasznymi" historiami związanymi z serią, a także legendą Pokébogów, którą z pewnością pamiętają starsi wiekiem gracze. Niestety, w 20 minutach filmu zdążyliśmy ledwie musnąć powierzchnię oceanu ludzkiej wyobraźni, ale kto wie, może jeszcze kiedyś duchy nawiedzą nas ponownie.

Share This Post

W Polsce tradycja Halloween nie jest zakorzeniona tak mocno jak w Stanach Zjednoczonych, czy na Wyspach Brytyjskich, ale myślę, że na potrzeby pseudostraszliwego materiału możemy na to przymknąć oko.

Oto pierwszy odcinek System Error Prime, spinoffu, który będzie zajmował się określonymi tematami w medium jakim są gry, ale niekoniecznie z czystej perspektywy ich mechaniki. Być może idea serii wyklaruje się wraz z kolejnymi odcinkami… zakładając, że nie zjedzą nas duchy.

Dziś zajmiemy się kilkoma „strasznymi” historiami związanymi z serią, a także legendą Pokébogów, którą z pewnością pamiętają starsi wiekiem gracze. Niestety, w 20 minutach filmu zdążyliśmy ledwie musnąć powierzchnię oceanu ludzkiej wyobraźni, ale kto wie, może jeszcze kiedyś duchy nawiedzą nas ponownie.

[Kliknij tutaj, aby pobrać Pokémon Lost Silver (lokalny mirror)] […lub strona autora]

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Skomentowałem jako pierwszy

  2. Ja jako ostatni.

  3. boje się

Comments are now closed for this post.