Share This Post

Wieści z branży gier

Dalsze plany dotyczące serii „Leisure Suit Larry”!

Leisure Suit Larry in the Land of Lounge Lizards: Reloaded

Niedawno zapowiadaliśmy, że w czerwcu tego roku do dystrybucji trafi Leisure Suit Larry: Reloaded. Jak dowiedział się serwis DigitalTrends.com, to nie jedyne plany co do przygód sympatycznego, choć nieskutecznego, uwodziciela kobiet.

W krótkim wywiadzie z serwisem ojciec serii – Al Lowe – zapowiedział, że również prace nad Leisure Suit Larry: Reloaded 2 zdążyły już ruszyć. Twórca liczy, że uda się wydać odświeżony sequel do Bożego Narodzenia w 2014.

larry reloadedTo jednak nie wszystko. Lowe, zapytany o potencjalną nową odsłonę przygód Larry’ego, stwierdził, że „gracze zasługują na pokazanie im jak układa się dalsze życie Larry’ego”. Tak więc ciągle jest szansa na powstanie Leisure Suit Larry 8.

Źródło: DigitalTrends.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>