Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

GRID 2: nowy zwiastun

GRID 2

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry GRID 2. Możemy w nim zobaczyć po raz pierwszy tor Indianapolis – legendę sportów motorowych, kolebkę wyścigów w USA. Ponadto trailer prezentuje opcje personalizacji i tuningu pojazdów, m.in. edytor skórek, w którym (jak zapewniają twórcy) można stworzyć do 6 milionów unikalnych kombinacji i wyróżnić się z tłumu w czasie gry w sieci.

Zwiastun przedstawia również część trybów wyścigów dostępnych w grze. Możemy zobaczyć wyścigi uliczne w Chicago oraz wyścig z punktami kontrolnymi w Paryżu.

W dzisiejszych grach nie można zapomnieć o opcjach społecznościowych. W trailerze możemy zobaczyć funkcje plaftormy RaceNet (dostępnej już w kilku innych grach studia Codemasters). Gra pozwala brać udział w cotygodniowych wyzwaniach oraz rzucać je innym graczom. Interesującą opcją jest możliwość publikowania swoich wyczynów w serwisie YouTube, „lajkowania” i dodawania komentarzy bezpośrednio z gry.

Premiera gry już 31 maja 2013.

Źródło: youtube.com/gridgame

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.