Share This Post

Wieści z branży gier

GRID 2: przedpremierowe bonusy

GRID 2

grid2 preorder bonusWe wtorek na platformie Steam rozpoczęto przedsprzedaż nowej części symulatora wyścigów. Grę można dostać po obniżonej cenie – 35,99€ (zamiast 39,99€). To jednak nie wszystko. Przy złożeniu zamówienia przed 27 maja, zamawiający może otrzymać kilka bonusów. Warto jednak wspomnieć, że ich ilość zależy od tego, jak dużo osób złoży zamówienie przed wydaniem gry.

Każdy zamawiający otrzymuje na start (bez względu na liczbę zamawiających) Headstart PACK, zawierający dodatkowy samochód Mercedes-Benz SLR McLaren 722 GT, premię do RaceNet oraz obniżkę 15% do sklepu w grze.

Kwestia otrzymania pozostałych bonusów nie zależy od kupującego, a od całej społeczności. W zależności od ilości zamawiających, po przekroczeniu kolejnych progów, odblokowywane są nowe nagrody. Przy pierwszym progu (już odblokowanym) jest to MCLAREN RACING Pack. Zawiera on McLarena MP4-12C GT3 oraz dwie dodatkowe trasy na torze Brands Hatch GP. Drugi próg zapewnia darmową kopię gry GRID (którą można odstąpić, jeśli już się ją posiada). Nagrodą za odblokowanie ostatniego, trzeciego progu są kolejne paczki (IndyCar Pack, GTR Racing Pack). Zawierają dodatkowe trasy na torach Indianapolis i Marina Bay, grafiki, którymi można upiększyć wyścigowe wozy oraz dodatkowy samochód – Nissana GT-R SpecV.

Źródło: steampowered.com