Share This Post

Wieści z branży gier

Kolejne DLC do Metal Gear Rising w drodze!

mgr_logo

Platinum Games nie odpoczywa od premiery nowego Metal Geara i wypuszcza drugie DLC, w którym wcielimy się w kolejnego przeciwnika.

Tak jak było z Jet Stream Samem, tym razem przyjdzie nam stanąć w szranki z przeciwnikami jako… Blade Wolf, czyli mechaniczny wilk z piłą mechaniczną na końcu ogona. DLC będzie miało premierę 9 maja, a poniżej galeria ze screenshotami z owego rozszerzenia:

mgs dlc

mgs dlc

mgs dlc

mgs dlc

Źródło: vg247.com

Niepoprawny pseudo-filozof pełny sprzeczności, wychowany przy muzyce i grach wideo. Od dobrych kilku lat patrzący z dumą na społeczeństwo które z dnia na dzień coraz bardziej się stacza, mający nadzieje że kiedyś to wszystko upadnie i pozostanie jedynie spokój. Dużo zawdzięcza rodzeństwu, dzięki któremu tak naprawdę miał dostęp do sprzętu typu Amiga, SNES czy chociażby PSOne z nowszej generacji. Sentymentalny miłośnik filmów i gier z gatunku grozy, utożsamiający się z mottem "Od słowa wszystko się zaczęło, od słowa zginie"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>