Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Lobo w Injustice z datą premiery

Injustice

Jakiś czas temu Netherrealm ogłosił, że pierwszym DLC do ich nowej produkcji będzie Lobo – międzyplanetarny łowca głów dobrze znany fanom komiksów DC.

Dzisiaj do prasy dotarła wiadomość, że już 8 maja zadebiutuje on na naszych konsolach. Krótkie wideo prezentujące nową postać poniżej:

[arhnvid youtube=’RFwC8dV2l1Y’]

Źródło: ps3site.pl

Niepoprawny pseudo-filozof pełny sprzeczności, wychowany przy muzyce i grach wideo. Od dobrych kilku lat patrzący z dumą na społeczeństwo które z dnia na dzień coraz bardziej się stacza, mający nadzieje że kiedyś to wszystko upadnie i pozostanie jedynie spokój. Dużo zawdzięcza rodzeństwu, dzięki któremu tak naprawdę miał dostęp do sprzętu typu Amiga, SNES czy chociażby PSOne z nowszej generacji. Sentymentalny miłośnik filmów i gier z gatunku grozy, utożsamiający się z mottem "Od słowa wszystko się zaczęło, od słowa zginie"

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.