Share This Post

Wieści z branży gier

Nintendo nie planuje konferencji E3

Nintendo nie planuje konferencji E3

Na dzisiejszym spotkaniu z inwestorami będącym podsumowaniem roku fiskalnego 2012/2013, firma Nintendo przedstawiła swój tegoroczny plan na targi E3.

Nintendo Financial Results Briefing
W przeciwieństwie do lat poprzednich, w tym roku zdecydowaliśmy się nie poprowadzić prezentacji na dużą skalę skierowanej do całości międzynarodowej publiczoności – czytamy w podsumowaniu prezentacji.
Firma pojawi się co prawda na E3, ale w miejsce gigantycznego show planuje kilka mniejszych demonstracji przygotowanych specjalnie z myślą o określonych grupach odbiorców – pojawi się osobny pokaz dla amerykańskich dystrybutorów oraz indywidualne prezentacje dla „zachodnich mediów„. Informacje dotyczące konsumentów Japońskich przekazywane będą, podobnie jak teraz, za pośrednictwem Nintendo Direct – serii internetowych konferencji i materiałów wideo.

Szefowie Nintendo podkreślają, że w okolicach E3 firma starać się będzie w możliwie najwięcej sposobów docierać bezpośrednio do domów konsumentów.

Źródło: Nintendo

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>