Share This Post

Wieści z branży gier

Nowa aktualizacja do World of Tanks!

World of Tanks Logo

Od dziś dostępna jest aktualizacja numer 8,5 do darmowej gry MMO z czołgami w roli głównej – World of Tanks.

WoT 8.5
Niemieckie drzewo technologiczne zostało rozbudowane o potężne czołgi średnie, między innymi o kultowego Leoparda 1, natomiast rosyjski zestaw maszyn poszerza się o trzy nowe, lekkie maszyny. Wraz z aktualizacją 8,5 gracze będą mogli zakupywać sprzęt eksploatacyjny typu premium za srebrne kredyty. Wcześniej niniejsze udogodnienia można było nabywać wyłącznie za złoto, czyli walutę w grze za realną gotówkę. Dodatkowo, wszyscy gracze, płacący i niepłacący, będą mieli możliwość formowania trzyosobowych plutonów i kompanii.

Źródło: Informacja Prasowa

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>