Share This Post

Wieści z branży gier

Odświeżone przygody Larry’ego z przybliżoną datą premiery!

Leisure Suit Larry in the Land of Lounge Lizards: Reloaded

Kolejne dobre wieści dla fanów klasycznych przygodówek! Niemiecki wydawca UIG Entertainment oraz Al Lowe, ojciec serii, informują, że ich ufundowany dzięki Kickstarterowi już w maju zeszłego roku tytuł Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded będzie miał premierę już w czerwcu 2013.

Produkcja ukaże się na komputerach osobistych, Makach i Linuksach w cenie 14,99$ (to około 47 złotych, ale pewnie nie ma co liczyć na polskie wydanie.) Będzie miała ręcznie malowaną grafikę z masą detali oraz ulepszone zagadki, gameplay, humor i lokacje. Oprócz tego podczas rozgrywki przygrywać nam będzie skomponowana na nowo przez Austin Wintory’ego ścieżka dźwiękowa.

Źródło: Informacja Prasowa

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>