Share This Post

Wieści z branży gier

Ratchet i Clank zmierzają do kin!

Ratchet and Clank film

Niesamowite wieści dla fanów Ratcheta i Clanka. Dziś w sieci pojawił się trailer, którego nikt się do końca nie spodziewał.

Jak widać, w 2015 roku do kin ma trafić film Ratchet and Clank. Do produkcji zatrudnione zostało Rainmaker Entertainment wraz z Blockade Entertainment. O fabule wiadomo niewiele – jedynie tyle, że będzie połączona z wątkami z gier – ma to zapewnić ścisła współpraca ze SCEA i Insomniac Games. Również aktorzy dubbingowi będą ci sami. Film jest przygotowywany z myślą o wyświetlaniu go w trójwymiarze.

Od siebie, jako fana, dodam, że cieszy mnie powrót do modeli postaci z A Crack in Time. Te wzorowane na komiksie w 4 za Jednego i Drużyny Q nie przypadły mi (i wielu innym fanom) do gustu. Trochę szkoda, że było nam dane zobaczyć jedynie „zakulisową” rozmowę Qwarka i bohaterów, ale z pewnością z czasem zobaczymy więcej. To był jedynie pokaz umiejętności animatorów i trzeba im przyznać, że nie zawiedli. Nie wiem jak Wy, ale ja wybieram się do kina w 2015 😀

Źródło: Variety.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.