Share This Post

Wieści z branży gier

Surgeon Simulator 2013 jeszcze dziś na Steam!

Surgeon Simulator 2013

W styczniu, w ramach 2013 Global Game Jam, Bossa Studios z Londynu stworzyło w 48 godzin grę będącą symulatorem prawej ręki chirurga, którego zadaniem było przeszczepienie serca pewnemu bardzo wytrzymałemu pacjentowi.

Produkcja przypadła do gustu publice, więc twórcy nie czekali zbyt długo z decyzją o jej rozbudowaniu. Już dzisiaj około godziny dwudziestej na Steamie pojawi się pełnoprawna gra Surgeon Simulator 2013 w cenie około 30 złotych.

Twórcy zapewniają, że ich nowe dzieło dostarczy graczom jeszcze więcej frajdy™, ponieważ rozgrywka jest o wiele pełniejsza niż w prototypie. Dodano możliwość wykonywania operacji na kilku innych narządach (w tym na nerkach i mózgu), polepszono grafikę i silnik fizyczny, dodano nową ścieżkę dźwiękową, a także bardzo trudny tryb, zmuszający nas do wykonania operacji z tyłu ambulansu, dla chirurgów poszukujących prawdziwych wrażeń. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia trailera wypuszczonego z okazji premiery gry:

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.