Share This Post

Wieści z branży gier

Ulepszona ścieżka dźwiękowa do Touché: The Adventures of the Fifth Musketeer!

Ulepszona muzyka.

Fani klasycznych przygodówek zapewne dobrze znają program ScummVM, który pozwala odpalać ich ulubione produkcje na praktycznie każdym nowoczesnym sprzęcie. Wokół projektu zgromadzona jest całkiem spora społeczność, a jednym z jej członków jest James Woodcock – dziennikarz, autor tekstów, bloger i muzyk. Wykorzystując swoje umiejętności, już od dłuższego czasu nagrywa nowe ścieżki dźwiękowe do swoich ulubionych przygodówek. Pełną ich listę można zobaczyć tutaj.

Dzisiaj natomiast udostępniona do pobrania została ulepszona muzyka do Touché: The Adventures of the Fifth Musketeer. Zainteresowani mogą ją pobrać z tego miejsca, a mniej zainteresowani mogą obejrzeć filmik pokazowy:

Źródło: scummvm.org

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.