Share This Post

Wieści z branży gier

Zbieranie funduszy na Jagged Alliance: Flashback na Kickstarterze rozpoczęte.

Logo Jagged Alliance Flashback

Dziś na Kickstarterze ruszyła kampania zbierania funduszy na nową grę z serii Jagged Alliance, o podtytule Flashback. I słowo „nowa” nie jest tutaj napisane przypadkowo, bo nie będzie ani kontynuacja, ani nawet reboot – Flashback ma być zupełnym resetem serii.

Twórcy, studio Full Control, zapowiadają, że chcą odtworzyć odczucia, które towarzyszyły graczom w 1994 roku, podczas grania w pierwszą część serii, dostosowując je jednocześnie do nowoczesnych możliwości. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę projektu na Kickstarterze.

Każdy chętny może wesprzeć projekt wpłacając od 5$, lecz dopiero darczyńcom wpłacającym 25$ należy się cyfrowa kopia gry w dniu premiery. Gra ukaże się na PC-tach, Makach i Linuksach. Nie jest planowana polska wersja produkcji.

Źródło: Informacja Prasowa

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.