Share This Post

Wieści z branży gier

Znamy cenę i datę premiery Call of Juarez Gunslinger

Call of Juarez Gunslinger

Ubisoft ogłosił dzisiaj datę premiery i cenę najnowszej gry autorstwa polskiego Techlandu. Będzie dostępna od 22 maja w cenie £11,99 (około 58 złotych) w Playstation Store i na komputerach osobistych oraz 1200 Microsoft Points w Xbox-owym sklepie.

Osoby, które preorderują cyfrowe wydanie na PC, otrzymają dodatkowo drugą część serii – Call of Juarez: Więzy Krwi. Chętni na preorder gry na Uplay, dostaną ekskluzywną paczkę z legendarnymi broniami.

Źródło: Informacja Prasowa

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>