Share This Post

Wieści z branży gier

Batman: Arkham Origins – Zapowiadany trailer i garść nowych informacji.

Arkham Origins title

Warner Brothers Montreal właśnie wypuściło pełną wersję trailera do nowego Batmana. W sieci pojawiło się też parę newsów dotyczących gry.

Na klipie ujrzymy dłuższą wersję walki Deathstroke’a z Batmanem, na krótką chwilę pojawi się też Black Mask.

Jak mówi dyrektor graficzny Eric Holmes, Batman: Arkham Origins będzie rebootem serii, a inspiracje czerpać będzie z komiksu The Legends of the Dark Knight i gier wypuszczonych przez studio Rocksteady.

Walka w najnowszym Batmanie ma być też jeszcze bardziej dynamiczna, dzięki zastosowaniu większej ilości możliwych do wykonania ciosów. Mroczny Rycerz może teraz np. zaczepić o przeciwnika hak i za jego pomocą wrzucić go w pozostałych zbirów.

Cała otoczka gry ma być również mroczniejsza i skupiać się będzie na nieco innych aspektach fabularnych względem poprzednich części. Tym razem nacisk został położony na genezę postaci przewijających się przez uniwersum.

Warner Brother’s ujawniło dwóch aktorów, którzy będą podkładać głos pod Batmana i Jokera. Są to kolejno Roger Craig Smith (znany jako Ezio z Assassin’s Creed czy też Chris Redfield z Resident Evil) oraz Troy Baker (Booker DeWitt z najnowszej odsłony Bioshocka).

W obsadzie pojawi się również Kevin Conroy – aktor grający Batmana w serialu animowanym jak i w poprzednich częściach gry.

Na koniec: Będzie możliwość zagrania Deathstrokiem. Amazon dołącza za darmo DLC w ramach przedpremierowego zamówienia gry. Jeszcze nie wiadomo czy będą to pojedyncze wyzwania, czy może raczej cała linia fabularna.

Gra ujrzy światło dzienne 25 października.

Źródła: joystiq.compolygon.com

Student filologii angielskiej z Krakowa. Przez 19 lat mieszkał w Nowej Hucie skąd wyniósł zarówno masę równie ciekawych i przerażających historii jak i kilka nieprzyjemnych nałogów, z których najlżejszym jest kawa. Miłośnik amerykańskich i brytyjskich seriali oraz filmów z pięknymi zdjęciami. Ma ambitne plany zostać kierowcą ciężarówek, lub lokomotyw na uchodźstwie w UK.