Share This Post

Wieści z branży gier

EA zyskuje prawa do gier z uniwersum Star Wars.

SWTOR

EA podpisało właśnie z Disneyem umową, wedle której będzie miał prawa do wydawania gier z uniwersum na wyłączność.

Przedstawiciel EA, Frank Gibeau, zapytany o szczegóły, mówi, że „Póki co nie mamy żadnych szczegółów co do tytułów, ale nasze ekipy deweloperskie nie mogą się doczekać. EA Studios to jedna z najbardziej innowacyjnych i popularnych ekip na świecie, a zawiera także DICE, Visceral i BioWare, które miało już styczność z uniwersum Star Wars.”

SWTOR
Nie wiadomo nic o szczegółach umowy. Wiadomo, że EA będzie tworzyło gry najpopularniejszych gatunków na wszystkich platformach. Disney zachowa prawa do gier mobilnych, na serwisach społecznościowych i online.

Źródło: Joystiq.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>