Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Civilization 5 Brave New World – Zmiany w nowym dodatku.

Civilization V Brave New World

W rozszerzeniu będziemy mogli pokierować losami m.in. Maroko i Indonezji.

[arhnvid youtube =”JOQLY544OB8″]

Dodatek dostarczy nam nową drogę do zwycięstwa. Będzie ona polegać na rozwoju sztuki i literatury, które to, przyciągając turystów, poszerzą nasze wpływy.

Otrzymamy też m.in. tryb archeologii oraz 9 nowych grywalnych cywilizacji. Wśród nich znajdziemy Polskę (Kazimierz III Wielki), Brazylię (Piotr II) i Portugalię (Maria I). Wspomniane Maroko reprezentować będzie Ahmad I al-Mansur, a na czele Indonezji stanie Gajah Mada. Gra będzie miała premierę w Europie 12 lipca na PC.

Źródło: polygon.com

Student filologii angielskiej z Krakowa. Przez 19 lat mieszkał w Nowej Hucie skąd wyniósł zarówno masę równie ciekawych i przerażających historii jak i kilka nieprzyjemnych nałogów, z których najlżejszym jest kawa. Miłośnik amerykańskich i brytyjskich seriali oraz filmów z pięknymi zdjęciami. Ma ambitne plany zostać kierowcą ciężarówek, lub lokomotyw na uchodźstwie w UK.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.