Share This Post

Wieści z branży gier

[Aktualizacja: Offline?] The Sims 4 nadciąga!

The Sims 4

Firma Maxis, matka serii The Sims zapowiedziała właśnie, że w 2014 roku do sklepów trafi czwarta już numerowana odsłona popularnego symulatora życia.

The Sims 4

Aktualizacja: Komunikat od zespołu developerskiego The Sims opisuje nową grę jako „jednoosobowe doświadczenie off-line”. Czy możemy potraktować to jako potwierdzenie braku frustrujących zabezpieczeń sieciowych i konieczności ciągłego połączenia z internetem?

Treść oryginalna:
Marka The Sims napędzana jest pasją i kreatywnością milionów fanów z całego świata – przeczytać możemy w oficjalnym ogłoszeniu – ich oddanie serii rozpala kreatywność członków studia The Sims, inspirując ich do usprawniania i wprowadzania innowacji w formule gry, która sprzedała się w ponad 150 milionach kopii na całym świecie.

Pod warstwą korporacyjnego bełkotu (sami przyznajcie, że powyższy cytat oznacza kompletnie nic) nie kryją się jednak żadne dodatkowe informacje prócz zapewnienia, że więcej szczegółów poznamy prawdopodobnie dziś.

Jeżeli jakimś cudem nie słyszeliście wcześniej o Simsach, zapraszam was na DOTsim, serwis o serii pod patronatem arhn.eu.

Źródło: EA

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.