Share This Post

Wieści z branży gier

Zaproszenie na spotkania dla posiadaczy PSVita.

KATOWICE vitowcy

Od ponad roku grupa zapaleńców organizuje w Warszawie i Katowicach spotkania dla posiadaczy najnowszej przenośnej konsoli od Sony.

vitowiec3

Data: 18.05.2013

Godzina rozpoczęcia: 17:00

Miejsce: „Biała Małpa” Katowice, ul. 3 Maja 38

Na miejscu będziecie mogli porozmawiać z innymi posiadaczami konsoli, powymieniać uwagi, otrzymać pomoc w ukończeniu poziomu lub po prostu pograć przez sieć z innymi ludźmi

W trakcie Spotkań odbywają się także konkursy z nagrodami, oparte na grach darmowych lub wersjach demonstracyjnych. Zwycięzcy mogą liczyć na zdobycie gry na konsole PS Vita, akcesoria bądź przedmioty związane z gamingiem takie jak koszulki, czapki, figurki, modele czy inne bibeloty.

Jeśli jesteście zainteresowani przyjściem na takie spotkanie, weźcie swoją Vitę i skierujcie się na fanpejdża Spotkań Vitowców, gdzie znajdziecie informacje o odbywającej się w najbliższą sobotę imprezie w Katowicach.

Jeśli do Katowic jest wam nie po drodze, to nie macie czego się obawiać, gdyż na dniach Panowie zapowiedzą daty Spotkań w Warszawie i Wrocławiu.

Jeśli zaś nie możecie lub nie chcecie przyjść na Spotkania, nadal możecie skorzystać z ich dobrego serca. Na prowadzonej przez nich stronie Facebookowej odbywa się obecnie konkurs z nagrodami w postaci dwóch zestawów zawierających grę Soul Sacrifice, 30-dniową subskrybcję PS+ oraz niespodziankę.
Czy posiadacie Vitę? Czy zamierzacie pojawić się na najbliższym Spotkaniu Vitowców? Wypowiedzcie się w komentarzach.

nagrody na konkurs FB

1 Comment

  1. Fajnie, nie wiedziałem, że ta konsolka ma takie zapalone rzesze fanów. Sam mam PSP i wciąż używam. Pojechałbym gdybym miał PSV.

Comments are now closed for this post.