Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

E3: Dying Light – Nowa gra od Techlandu na trailerze

DyingLight

Klip poświęcony parkourowej uciecze przed zawziętymi i krwiożerczymi zombie.

Pomimo prezentacji tytułu na trailerze, nowa produkcja Techlandu nie skupi się wyłącznie na bieganiu. Co jakiś czas będziemy musieli chwycić za broń i stanąć do walki z wrogiem w bezpośrednim starciu. Dochodzi do tego możliwość craftowania broni ze znalezionych w świecie gry przedmiotów. Gra będzie posiadać cykl dnia i nocy oraz generowane losowo misje poboczne. Premiera Dying Light ma nastąpić w przyszłym roku na: Xboxa 360, One, Playstation 3 i 4 oraz PC.

Piosenka w tle trailera: Woodkid – Run Boy Run
Źródło: IGN News

Student filologii angielskiej z Krakowa. Przez 19 lat mieszkał w Nowej Hucie skąd wyniósł zarówno masę równie ciekawych i przerażających historii jak i kilka nieprzyjemnych nałogów, z których najlżejszym jest kawa. Miłośnik amerykańskich i brytyjskich seriali oraz filmów z pięknymi zdjęciami. Ma ambitne plany zostać kierowcą ciężarówek, lub lokomotyw na uchodźstwie w UK.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.